Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Loiniesznaj

Strony: [1]
1
Off-topic / Windykacja - jakie macie doświadczenia
« dnia: Luty 09, 2018, 10:41:56 am »
Mam na głowie spłatę kredytu. Zalegam z kilkoma ratami, ale nie daję rady ani spłacać na bieżąco, ani wyregulować starych należności, bo w międzyczasie musiałem zmienić pracę na gorzej płatną. Teraz odzywa się do mnie już nie bank, a firma windykacyjna. Jakie konsekwencje mogą mnie czekać, jakie mechanizmy działania mają teraz takie firmy? Nasłuchałem się różnych, skrajnych opinii od znajomych, ale chętnie posłucham opinii z pierwszej ręki, jeśli mieliście do czynienia z windykacją. 

2
Off-topic / taniec
« dnia: Czerwiec 09, 2017, 07:46:39 am »
Hej wszyscy! Co myślicie o lekcjach tańca? Jak dla mnie jest to świetna forma spędzania czasu i możliwości rozluźnienia się. Ja we Wrocławiu uczęszczam do http://www.larosanegra.wroclaw.pl/sala-do-wynajecia ponieważ mają super możliwość wynajęcia sali do tańca solo. Jak coś to też zapraszam wszystkich śmiało! Pozdrawiam :)

3
Księgowość / Odp: Szukam programu księgowego - najlepiej ERP
« dnia: Maj 11, 2017, 03:20:49 pm »
Cześć, w mojej firmie korzystamy z rozwiazania systemu Sente https://www.sente.pl/system-sente/finanse-ksiegowosc/ <- zapoznaj się z tym co oferują, ja osobiscie uwazam ze jest tam wszystko czego przedsiebiorca moze potrzebowac :) Korzystam z tego systemu juz kilka miesiecy i jestem zadowolony. Jesli mialbys jakies pytania to chetnie pomoge

4
Off-topic / Odp: Firma budowlana
« dnia: Kwiecień 27, 2017, 02:16:29 pm »
Nie znam tej firmy, ale sprawdź sobie ich w big. Jeśli mają jakąś informację pozytywną wpisaną na swój temat (czyli coś takiego https://infokonsument.pl/informacja-pozytywna/co-to/) to ja bym ich zatrudnił

Strony: [1]