Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - bizON_33

Strony: [1]
1
Off-topic / Wymiana walut
« dnia: Listopada 27, 2019, 03:03:39 pm »
Cześć,

macie może jakiś sprawdzony kantor we Wrocławiu do polecenia? Jest tego masa na rynku a ciężko się zdecydować, na kantor z dobrą ofertą.

2
Off-topic / Garaże blaszane
« dnia: Kwietnia 20, 2018, 09:48:34 am »
Jestem na etapie planowania jakiegoś garażu na mojej działce. Z przyczyn ekonomicznych nie chcę garażu murowanego, myślałem raczej o blaszanym. Ktoś ma jakieś doświadczenia? Mój kolega polecił mi garaże blaszane od CGT - korzystaliście może z tej firmy i możecie się wypowiedzieć?

3
Off-topic / Dobra szkoła językowa w Krakowie
« dnia: Kwietnia 16, 2018, 11:29:58 am »
Hej,

i na mnie przyszedł czas w którym muszę podciągnąć się w angielskim - wiadomo praca. Zatem szukam jakiejś dobrej szkoły języka angielskiego w Krakowie. Od znajomego słyszałem, że najlepsza jest Inter Lang & Text ale chciałem się Was poradzić. Widzę, że mają także kursy angielskiego biznesowego na których mi najbardziej zależy. Czy ktoś miał może doświadczenia z tą szkołą?

Pozdrawiam

4
Off-topic / Fundamenty
« dnia: Stycznia 26, 2018, 08:52:13 am »
Cześć,

mam dylemat - pewnie taki jak wielu, którzy są na etapie budowania domu.

Zastanawiam się jaki rodzaj fundamentowania wybrać - klasyczny opierający się na ławach i stopach czy płytowy. Nie ukrywam, że zależy mi przede wszystkim na energooszczędności więc w grę wchodziłby fundament grzewczy. Słyszałem coś o firmie Termico (polecał mi ją znajomy, podobno zajmują się tym już od wielu lat) ale zanim się zdecyduję na konkretnie rozwiązanie chciałem podpytać Was.

Będę wdzięczny za wszystkie uwagi.

5
Off-topic / Płyta fundamentowa grzewcza
« dnia: Kwietnia 28, 2017, 10:23:37 am »
Mój znajomy zarekomendował mi firmę Termico, która zajmuje się grzewczymi płytami fundamentowymi. Nie ukrywam, że takie rozwiązanie bardzo mnie interesuje ponieważ jestem obecnie na etapie projektowania domu (oczywiście z porozumieniu z architektem ;)). I w związku z tym moje pytanie: czy ktoś ma doświadczenie z tego typu rozwiązaniami? Zastanawiam się nad przewagą fundamentów płytowych nad ławowymi. Jeśli ktoś mógłby mi powiedzieć co bardziej się opłaca to byłbym bardzo wdzięczny.

6
Off-topic / Dostawca sprzętu medycznego
« dnia: Kwietnia 10, 2017, 11:45:23 am »
Witam,

czy ktoś z Was może mi polecić jakiegoś dobrego dostawcę sprzętu medycznego? Myślałem o firmie Sylamed - czytałem o niej dosyć dobre opinie ale wolę się upewnić. Czy może ktoś współpracował z tą firmą albo może mi polecić jakąś dobrą hurtownię sprzętu medycznego.

7
Off-topic / Narzędzia specjalne
« dnia: Kwietnia 10, 2017, 10:55:37 am »
Hej,

czy ktoś z Was wie może jaka firma wykona dla mnie narzędzia specjalne a konkretnie frezy. Zależy mi na jak najlepszej jakości materiałów i wytrzymałości. Słyszałem, że firma Gostar Tools specjalizuje się w takich rzeczach. I teraz pytanie - czy ktoś może powiedzieć mi coś konkretnie na temat tej firmy?

8
Księgowość / Gdzie szukać księgowego/księgowej?
« dnia: Stycznia 25, 2017, 01:34:10 pm »
Nosze się z zamiarem uruchomienia małej firmy. Nie jest mi potrzebny księgowy na cały etat tylko ktoś komu będę mógł podrzucić co jakiś czas dokumenty do rozliczenia. Na co zwracać uwagę jeśli chodzi o wybór kogoś do obsługi księgowej?

9
Reklama / Reklama w internecie
« dnia: Stycznia 25, 2017, 01:28:55 pm »
Korzystaliście już z jakiejś formy reklamy w internecie? Chodzi mi w szczególności o banery reklamowe, Ad-Words czy pozycjonowanie? Jakie macie doświadczenia z tego typu reklamą?

Strony: [1]