Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - bizON_33

Strony: [1]
1
Off-topic / Wymiana walut
« dnia: Listopada 27, 2019, 03:03:39 pm »
Cześć,

macie może jakiś sprawdzony kantor we Wrocławiu do polecenia? Jest tego masa na rynku a ciężko się zdecydować, na kantor z dobrą ofertą.

2
Off-topic / Garaże blaszane
« dnia: Kwietnia 20, 2018, 09:48:34 am »
Jestem na etapie planowania jakiegoś garażu na mojej działce. Z przyczyn ekonomicznych nie chcę garażu murowanego, myślałem raczej o blaszanym. Ktoś ma jakieś doświadczenia? Mój kolega polecił mi garaże blaszane od CGT - korzystaliście może z tej firmy i możecie się wypowiedzieć?

3
Off-topic / Dobra szkoła językowa w Krakowie
« dnia: Kwietnia 16, 2018, 11:29:58 am »
Hej,

i na mnie przyszedł czas w którym muszę podciągnąć się w angielskim - wiadomo praca. Zatem szukam jakiejś dobrej szkoły języka angielskiego w Krakowie. Od znajomego słyszałem, że najlepsza jest Inter Lang & Text ale chciałem się Was poradzić. Widzę, że mają także kursy angielskiego biznesowego na których mi najbardziej zależy. Czy ktoś miał może doświadczenia z tą szkołą?

Pozdrawiam

4
Off-topic / Fundamenty
« dnia: Stycznia 26, 2018, 08:52:13 am »
Cześć,

mam dylemat - pewnie taki jak wielu, którzy są na etapie budowania domu.

Zastanawiam się jaki rodzaj fundamentowania wybrać - klasyczny opierający się na ławach i stopach czy płytowy. Nie ukrywam, że zależy mi przede wszystkim na energooszczędności więc w grę wchodziłby fundament grzewczy. Słyszałem coś o firmie Termico (polecał mi ją znajomy, podobno zajmują się tym już od wielu lat) ale zanim się zdecyduję na konkretnie rozwiązanie chciałem podpytać Was.

Będę wdzięczny za wszystkie uwagi.

5
Off-topic / Płyta fundamentowa grzewcza
« dnia: Kwietnia 28, 2017, 10:23:37 am »
Mój znajomy zarekomendował mi firmę Termico, która zajmuje się grzewczymi płytami fundamentowymi. Nie ukrywam, że takie rozwiązanie bardzo mnie interesuje ponieważ jestem obecnie na etapie projektowania domu (oczywiście z porozumieniu z architektem ;)). I w związku z tym moje pytanie: czy ktoś ma doświadczenie z tego typu rozwiązaniami? Zastanawiam się nad przewagą fundamentów płytowych nad ławowymi. Jeśli ktoś mógłby mi powiedzieć co bardziej się opłaca to byłbym bardzo wdzięczny.

6
Off-topic / Dostawca sprzętu medycznego
« dnia: Kwietnia 10, 2017, 11:45:23 am »
Witam,

czy ktoś z Was może mi polecić jakiegoś dobrego dostawcę sprzętu medycznego? Myślałem o firmie Sylamed - czytałem o niej dosyć dobre opinie ale wolę się upewnić. Czy może ktoś współpracował z tą firmą albo może mi polecić jakąś dobrą hurtownię sprzętu medycznego.

7
Off-topic / Narzędzia specjalne
« dnia: Kwietnia 10, 2017, 10:55:37 am »
Hej,

czy ktoś z Was wie może jaka firma wykona dla mnie narzędzia specjalne a konkretnie frezy. Zależy mi na jak najlepszej jakości materiałów i wytrzymałości. Słyszałem, że firma Gostar Tools specjalizuje się w takich rzeczach. I teraz pytanie - czy ktoś może powiedzieć mi coś konkretnie na temat tej firmy?

8
Off-topic / Odp: Praca w PBR Media - opinie
« dnia: Marca 13, 2017, 03:33:06 pm »
Jest dokładnie tak jak myślisz. Jesteś ankieterem przy czym bank nie wie, że jest przez Ciebie oceniany. Potem wypełniasz raport ze szczegółowymi danymi na temat obsługi itp. Można się poczuć jak w pracy agenta ;)

Sama praca nie jest skomplikowana i właściwie nie możesz niczego zepsuć, musisz tylko pilnować terminów i to właściwie wszystko.

9
Off-topic / Odp: Praca w PBR Media - opinie
« dnia: Stycznia 25, 2017, 01:47:09 pm »
Pracowałem z zeszłym roku przez jakieś 5 czy 6 miesięcy zanim zająłem się własnym biznesem.

Czy warto? Zależy od tego czego oczekujesz i jak będziesz traktował tą pracę. Jeśli poświęcisz trochę czasu na doskonalenie własnego systemu zakładania kont to możesz przytulić naprawdę niezłą kasę. Praca nie jest skomplikowana. Moim zdaniem warto. Jak chcesz więcej szczegółów to napisz na PRIV.

10
Szukam pracownika / Odp: Pracownik magazynu
« dnia: Stycznia 25, 2017, 01:42:23 pm »
Wątpię, że tutaj znajdziesz kogoś do obsługi magazynu ;)

11
Księgowość / Gdzie szukać księgowego/księgowej?
« dnia: Stycznia 25, 2017, 01:34:10 pm »
Nosze się z zamiarem uruchomienia małej firmy. Nie jest mi potrzebny księgowy na cały etat tylko ktoś komu będę mógł podrzucić co jakiś czas dokumenty do rozliczenia. Na co zwracać uwagę jeśli chodzi o wybór kogoś do obsługi księgowej?

12
Reklama / Reklama w internecie
« dnia: Stycznia 25, 2017, 01:28:55 pm »
Korzystaliście już z jakiejś formy reklamy w internecie? Chodzi mi w szczególności o banery reklamowe, Ad-Words czy pozycjonowanie? Jakie macie doświadczenia z tego typu reklamą?

Strony: [1]