Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Loiniesznaj

Strony: [1]
1
Początki / Odp: Jaki program do faktur polecacie
« dnia: Kwietnia 20, 2020, 09:45:45 am »
Z pewnością warto zweryfikować, czy program umożliwia:
- uzupełnianie automatyczne danych kontrahenta z GUS
- edytowanie faktur
- wystawianie różnych typów faktur
- automatyczne wysyłanie faktur
- wystawianie faktur w obcym języku.

Polecam sprawdzić, czy jest jakiś limit wystawiania różnego typu dokumentów, czy też jest prosta obsługa. Sprawdzę polecane Melpe.

2
Off-topic / Windykacja - jakie macie doświadczenia
« dnia: Lutego 09, 2018, 10:41:56 am »
Mam na głowie spłatę kredytu. Zalegam z kilkoma ratami, ale nie daję rady ani spłacać na bieżąco, ani wyregulować starych należności, bo w międzyczasie musiałem zmienić pracę na gorzej płatną. Teraz odzywa się do mnie już nie bank, a firma windykacyjna. Jakie konsekwencje mogą mnie czekać, jakie mechanizmy działania mają teraz takie firmy? Nasłuchałem się różnych, skrajnych opinii od znajomych, ale chętnie posłucham opinii z pierwszej ręki, jeśli mieliście do czynienia z windykacją. 

3
Off-topic / taniec
« dnia: Czerwca 09, 2017, 07:46:39 am »
Hej wszyscy! Co myślicie o lekcjach tańca? Jak dla mnie jest to świetna forma spędzania czasu i możliwości rozluźnienia się. Ja we Wrocławiu uczęszczam do  ponieważ mają super możliwość wynajęcia sali do tańca solo. Jak coś to też zapraszam wszystkich śmiało! Pozdrawiam :)

4
Księgowość / Odp: Szukam programu księgowego - najlepiej ERP
« dnia: Maja 11, 2017, 03:20:49 pm »
Cześć, w mojej firmie korzystamy z rozwiazania systemu Sente zapoznaj się z tym co oferują, ja osobiscie uwazam ze jest tam wszystko czego przedsiebiorca moze potrzebowac :) Korzystam z tego systemu juz kilka miesiecy i jestem zadowolony. Jesli mialbys jakies pytania to chetnie pomoge

Strony: [1]