Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - ania.tomaszczyk

Strony: [1]
1
Podatki / Odp: Programy do prowadzenia księgowości
« dnia: Maj 29, 2018, 02:39:58 pm »
szukam podobnego wątku dotyczącego zmian w prawie, od jakiegoś czasu inwestuję w kryptowaluty, jednak dowiedziałam się że mają nastąpić konkretne zmiany, wyczytałam o tym w e-booku - http://inwestowaniepogodzinach.pl/darmowy-e-book-o-kryptowalutach-pobierz/ -, ale szukam konkretniejszych informacji, czy ktoś coś wie?

2
Reklama / Odp: AdWords?
« dnia: Grudzień 04, 2017, 01:52:46 pm »
nie mogę zgodzić się z tą opinią, że ludzie nie rozróżniają linka reklamowanego od naturalnego. To jest wyraźne.
Adwords jest ciekawą formą reklamy jednak strasznie uzależniającą - jeśli w swoim e-marketingu postawisz tylko na adwordsy wtedy w pełni się od nich uzależnisz.
Co więcej, jeśli masz słabą stronę internetową niedostosowaną do wymogów google to klienci będą opuszczać zaraz po wyjściu, zwiększy to Twój czynnik odrzuceń i google uzna, że Twoja strona nie jest interesująca dla klientów. W takiej sytuacji już nawet adwordsy nie pomogą.
Alternatywnym i bardziej przyszłościowym rozwiązaniem jest SEO, czyli pozycjonowanie. Jednak nie mówię tutaj tylko o linkach na forach ale pełnym procesie uzupełnionym o content marketing (tutaj można o tym poczytać http://inwestowaniepogodzinach.pl/uncategorized/czym-jest-content-marketing-gdzie-inwestowac-pieniadze/). W takim sposób można osiągnąć wysoki poziom w naturalnym pozycjonowaniu, dzięki któremu google uzna że Twoja strona jest wartościowa i będzie ją długo trzymał w przeglądarce. 
 

3
Księgowość / Odp: Gdzie szukać księgowego/księgowej?
« dnia: Luty 14, 2017, 10:59:41 am »
jasne, w internecie jest dużo ciekawych ofert, warto poszukać, popytać i wybrać najlepszą. Gdy zaczynałam ze swoją firmą to nie korzystałam z usług księgowej, jak już to drobne porady, gdy firma zaczęła mi się rozwijać wolałam skupić się samej pracy, a nie dokumentach i oddałam swoje papiery do macaccounting, teraz mam do nich dostęp w formie wirtualnej i to mnie cieszy

Strony: [1]