Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Kokosik

Strony: [1]
1
Off-topic / Sprzątanie biura
« dnia: Sierpień 22, 2017, 02:51:53 pm »
Jeżeli prowadzi się biuro to powinno się zlecić sprzątanie firmie zewnętrznej - szczególnie jeżeli chodzi o duże korporacje. W małych rodzinnych firmach to wiadomo, że wszystko rządzi się własnymi prawami, ale jeżeli idzie o duże przedsiębiorstwa to nie wyobrażam sobie, żeby do obowiązków pracownika należało sprzątanie biura :D Jakie jest wasze zdanie? Spotkaliście się z takimi firmami, w których sprzątanie było obowiązkiem pracownika?

2
Off-topic / Wypożyczalnia samochodów dostawczych
« dnia: Sierpień 11, 2017, 03:41:47 pm »
Hej witajcie. Planuje przeprowadzkę i zastanawiam się czy warto wypożyczać samochód dostawczy czy korzystniej zatrudnić firmę przeprowadzkową? macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Proszę o wasze porady :)

3
Off-topic / Osprzęt do wózków widłowych
« dnia: Sierpień 09, 2017, 12:36:51 pm »
Dla wszystkich osób pracujących w branżach przemysłu, magazynowania czy handlu polecam zapoznanie się z ofertą usług oferowanych przez Malik. Firma oferuje tradycyjny osprzęt do wózków widłowych, a także bardziej specjalistyczne sprzęty, np. umożliwiające wygodne podnoszenie rzeczy o okrągłym przekroju np. beczek, bel (sprawdź sam).

4
Off-topic / Wózki widłowe
« dnia: Luty 13, 2017, 11:05:23 am »
Hej zastanawiam się komu zlecić naprawę wózka widłowego. Będę wdzięczna za informacje kto naprawi mi sprzęt w sposób rzetelny.

5
Off-topic / Praca w Anglii
« dnia: Luty 10, 2017, 12:42:01 pm »
Warto wyjechać? Wielu znajomych, którzy wyjechali mówi mi, że na Wyspach żyje się o wiele łatwiej. Dużo osób także jest zadowolonych z pracy tam, bo może zrobić dość, żeby poratować swoją rodzinę w Polsce. Jakie są wasze doświadczenia? Czy praca kierowcy ciężarówki jest opłacalna w Anglii?

Strony: [1]