Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Podatki / Odp: Programy do prowadzenia księgowości
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ania.tomaszczyk dnia Maj 29, 2018, 02:39:58 pm »
szukam podobnego wątku dotyczącego zmian w prawie, od jakiegoś czasu inwestuję w kryptowaluty, jednak dowiedziałam się że mają nastąpić konkretne zmiany, wyczytałam o tym w e-booku - http://inwestowaniepogodzinach.pl/darmowy-e-book-o-kryptowalutach-pobierz/ -, ale szukam konkretniejszych informacji, czy ktoś coś wie?
2
Off-topic / Garaże blaszane
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bizON_33 dnia Kwiecień 20, 2018, 09:48:34 am »
Jestem na etapie planowania jakiegoś garażu na mojej działce. Z przyczyn ekonomicznych nie chcę garażu murowanego, myślałem raczej o blaszanym. Ktoś ma jakieś doświadczenia? Mój kolega polecił mi garaże blaszane od CGT - korzystaliście może z tej firmy i możecie się wypowiedzieć?
3
Off-topic / Dobra szkoła językowa w Krakowie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bizON_33 dnia Kwiecień 16, 2018, 11:29:58 am »
Hej,

i na mnie przyszedł czas w którym muszę podciągnąć się w angielskim - wiadomo praca. Zatem szukam jakiejś dobrej szkoły języka angielskiego w Krakowie. Od znajomego słyszałem, że najlepsza jest Inter Lang & Text ale chciałem się Was poradzić. Widzę, że mają także kursy angielskiego biznesowego na których mi najbardziej zależy. Czy ktoś miał może doświadczenia z tą szkołą?

Pozdrawiam
4
Księgowość / Kasy fiskalne niezbędne w każdej firmie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Patyczak dnia Kwiecień 13, 2018, 11:58:57 am »
Działalność kasy-fiskalne.com oferuje małym i średnim przedsiębiorstwom wysokiej jakości kasy fiskalne wygodne w użyciu i pozwalają na sprawne prowadzenie biznesu. Działalność firmy wrocławskiej od lat proponuje firmom z całej Polski wysokiej jakości kasy fiskalne  ACLAS.
5
Off-topic / Odp: pomysły na mieszkanie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Malinowska dnia Marzec 26, 2018, 02:07:24 pm »
Moim zdaniem dywany dobrze ocieplają wnętrze i sprawdzają się zarówno w bardzo klasycznych wnętrzach jak i w tych nowoczesnych :)
6
Off-topic / Remont łazienki
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Malinowska dnia Marzec 26, 2018, 10:18:38 am »
Hej, w najbliższym czasie planuję remont łazienki. Zastanawiam się czy warto
 rozważyć kabinę prysznicową na wymiar? Mamy dużą łazienkę na poddaszu i do tej pory korzystaliśmy z wanny, ale zastanawiam się czy prysznic nie będzie lepszym wyborem. Jakie są wasze doświadczenia w tym temacie?
7
Off-topic / Odp: Windykacja - jakie macie doświadczenia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Realizaka dnia Luty 14, 2018, 10:31:07 am »
Może nie z pierwszej ręki, ale od moich teściów. Też mieli zaległości w spłatach pożyczki, ich długiem zajmował się Kruk.   Najpierw się bali kontaktu z nimi, ale okazało się że niepotrzebnie. Doszli do takiego porozumienia, że spłacali trochę dłużej, ale w takich kwotach, że mogli sobie na to pozwolić. Jeśli ciebie też obsługują, to możesz od razu przeczytać tę stronę: https://pl.kruk.eu/klienci/jak-mozemy-ci-pomoc jest opisane dokładnie jak to przebiega. Przedstawicieli samej firmy wspominają bardzo pozytywnie, podchodzą do sprawy po ludzku.
8
Off-topic / Windykacja - jakie macie doświadczenia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Loiniesznaj dnia Luty 09, 2018, 10:41:56 am »
Mam na głowie spłatę kredytu. Zalegam z kilkoma ratami, ale nie daję rady ani spłacać na bieżąco, ani wyregulować starych należności, bo w międzyczasie musiałem zmienić pracę na gorzej płatną. Teraz odzywa się do mnie już nie bank, a firma windykacyjna. Jakie konsekwencje mogą mnie czekać, jakie mechanizmy działania mają teraz takie firmy? Nasłuchałem się różnych, skrajnych opinii od znajomych, ale chętnie posłucham opinii z pierwszej ręki, jeśli mieliście do czynienia z windykacją. 
9
Off-topic / Fundamenty
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bizON_33 dnia Styczeń 26, 2018, 08:52:13 am »
Cześć,

mam dylemat - pewnie taki jak wielu, którzy są na etapie budowania domu.

Zastanawiam się jaki rodzaj fundamentowania wybrać - klasyczny opierający się na ławach i stopach czy płytowy. Nie ukrywam, że zależy mi przede wszystkim na energooszczędności więc w grę wchodziłby fundament grzewczy. Słyszałem coś o firmie Termico (polecał mi ją znajomy, podobno zajmują się tym już od wielu lat) ale zanim się zdecyduję na konkretnie rozwiązanie chciałem podpytać Was.

Będę wdzięczny za wszystkie uwagi.
10
Dotacje / Nowy projekt promujący polską muzykę
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Patyczak dnia Styczeń 09, 2018, 12:05:32 pm »
Na pewno spotkaliście się z narzekaniem, że polska muzyka może i nie jest zła, ale nie ma szans na zagranicznych rynkach, nie licząc pojedynczych kapel. Dlatego może zaciekawić was powstanie projektu, który stanowi biuro eksportowe polskiej muzyki - dzięki spójnej promocji możliwe będzie skuteczniejsze promowanie polskich artystów tak, jak na to zasługują ci wspaniali, utalentowani ludzie :)
Info na musicexportpoland.org
Strony: [1] 2 3 ... 10